Meilės Miesto mokykla

Nuo 2021 m. birželio mėnesio pradėjome įgyvendinti pilotinę - bendruomeninio ugdymo švietimo sistemą. Kodėl ją vadiname sistema, o ne mokykla? Dauguma tėvelių vengia vaikus leisti į alternatyvias, ar privačias mokyklas nes jose nėra tęstinumo. Jie pergyvena dėl galimo vaiko traumavimo vėliau jį pervedant atgal į valstybines mokyklas.

 

Kita dauguma šeimų leisti vaikus į privačias mokyklas tiesiog neišgali! Ilgametė darbo su šeimomis, mokyklomis bei ŠMM atstovais patirtis paskatino ieškoti sisteminio ir/ar privataus - aukso vidurio su siekiu, kad visos šalys būtų laimingos.

 

Šis aukso vidurys šeimoms ir jų vaikams turi užtikrinti:

 1. ugdymosi tęstinumą;
 2. ugdymosi finansinį prieinamumą;
 3. ugdymosi kontaktinės paslaugos pasiekiamumą, net ir vienkiemiuose;
 4. mokymosi kokybę apeinant kiekybinius rodiklius, tokius kaip mokinių gausa; V) formalumą įstatymiškai;
 5. 100% tėvų dalyvavimą švietimo organizavimo procese! Jei tokia sistema būtų veikianti, jau dabar ne vienas tūkstantis šeimų savo dukroms ir sūnums rinktųsi: emociškai palankaus klimato, saugią, lanksčią ir bendruomeniškai darnią mokymosi aplinką, kuri atlieps poreikius bei greitoje ateityje vaikams užtikrins darbo bei oraus atlygio galimybes.

 

Šiuo pagrindu ir yra kuriama:

visiška nauja, formaliai funkcionuojanti, kvalifikuota ugdymo struktūra, kuri:

 1. užtikrins mokymosi tęstinumą;
 2. finansinį prieinamumą;
 3. paslaugos pasiekiamumą;
 4. mokymosi kokybę apeinant kiekybinius rodiklius, tokius kaip mokinių gausa klasėje;
 5. užtikrins formalumą;
 6. ir 100% tėvų dalyvavimą švietimo organizavimo procese. Šiandien dėkojame visiems, kurie mūsų užsibrėžtu i l g a m e č i u tikslu tiki!

Jūsų finansinės pagalbos ir savanorių dėka jau yra įmontuoti pirmieji langai.  2021 m. spalio 9 d. buvo montuojami trikampiniai langai.

Jei mus sekate ir skaitote šį tekstą maloniai jus ir jūsų šeimą kviečiame prisijungti prie organizuojamų talkų. Jūsų pagalba ir prisidėjimas yra be galo svarbus! Ir nors visos pradžios yra sunkios, mes sakome, kad kartu mes galime daug!

Meilės miestas/the city of love socialinio projekto teritorijoje statomi mokyklos pilotiniai inžineriniai statiniai (kupolai) bei pati mokyklos struktūra nėra kuriama ar formuojama, kaip dar viena verslo struktūra. Mes augame, kaip nauja ir visiems prieinama bendruomeninio ugdymo struktūra. Ši struktūra yra kuriama bendruomeninio pilietiškumo pagrindu, kaip švietimo sistema, kuri tarnaus šeimoms ir jose augantiems vaikams. Joje kviečiame dalyvauti visos Lietuvos aktyvias, pilietiškas ir savo vaikų ugdymosi kokybe, saugumu bei ateitimi besidominčias šeimas.

 

Daugiau informacijos: +37067688088. 

Registracijos anketa norint atvykti ir gyvai prisidėti prie kupolų įrengimo gyvai: https://docs.google.com/.../1FAIpQLSdeKMr7yOo.../viewform... 

Negalinčius atvykti ir/ar prisidėti kitaip, maloniai kviečiame prisidėti finansine parama. Paramą kviečiame pervesti į:

VšĮ “MEDA PROJECT”

 • Paramos statusą patvirtinantis kodas: 302499455
 • IBAN sąskaita Paysera: LT373500010006848537
 • Swedbank: LT577300010122009122 
 • Mokėjimo paskirtis: “Parama”.